KTOŚ NIEWART ZŁAMANEGO co to jest
Definicja (KTOŚ) (JEST) NIEWART ZŁAMANEGO SZELĄGA [GROSZA]. Słownik ktoś nie jest nic wart: Nie.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza]

Co to jest (KTOŚ) (JEST) NIEWART ZŁAMANEGO SZELĄGA [GROSZA]: ktoś nie jest nic wart: Nie wiem, co ta Wanda w nim widzi. Dla mnie on nie jest wart złamanego grosza

Co znaczy Nad Wisłą:
Porównanie w Polsce: Jak pisze komentator Sterna , nad Wisłą wzrasta ekipa przeciwników UE (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza] co znaczy.
Krzyżówka (Ktoś, Coś) Nie Pociągnie Długo (Pot.):
Dlaczego ktoś jest zbyt schorowany, aby długo żyć, coś jest zbyt słabej jakości albo zbyt zniszczone, aby służyć poprzez długi czas: Ten auto za długo nie pociągnie. Pora rozejrzeć się za nowym (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza] krzyżówka.
Co to jest Na Czele Z (Kimś, Czymś):
Jak lepiej kierownictwem: Część mandatów przypadnie pewnie Samoobronie na czele z Andrzejem Lepperem. 2. ze specjalnym uwzględnieniem kogoś, czegoś: Jak dalej tak będziecie partolić robotę, wyleję was na zbity (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza] co to jest.
Słownik Na Dzień Dobry:
Kiedy przywitanie: Dedykujemy państwu dziennie dobry nową piosenkę Stinga. 2. na samym początku, na starcie: Poszłam do adwokata, gdzie dziennie dobry musiałam wyłożyć trzysta złotych na poczet honorarium (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza] słownik.
Czym jest Nabijać (Kogoś) W Butelkę (Pot.):
Od czego zależy nabierać kogoś, stawiać kogoś w nieprzyjemnej sytuacji, oszukiwać: Spółki, które rzekomo udzielają szybkich kredytów, po prostu nabijają ludzi w butelkę (ktoś) (jest) niewart złamanego szeląga [grosza] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś) (jest) niewart znaczenie w Znaczenie zwrotu N .