KTOŚ TEGO ŚWIATA co to jest
Definicja (KTOŚ, COŚ) (JEST) NIE Z TEGO ŚWIATA. Słownik ktoś jest niepraktyczny, nieprzystosowany.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata

Co to jest (KTOŚ, COŚ) (JEST) NIE Z TEGO ŚWIATA: ktoś jest niepraktyczny, nieprzystosowany do życia, coś jest dziwaczne, niezwykłe: Witek czasami zachowuje się, jakby był nie z tego świata - nieżyciowy idealista, romantyk, marzyciel

Co znaczy Niczego Sobie (Pot.):
Porównanie powściągliwą pochwałę, dobry, całkiem dobry, całkiem niebrzydki: Przyznam, iż jego dziewczyna jest niczego sobie. Spodziewałem się jakiejś grubej okularnicy, a tu całkiem niezła babka (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata co znaczy.
Krzyżówka Na Stronę:
Dlaczego od ludzi, którzy mogą usłyszeć albo zobaczyć coś, co się chce zachować w tajemnicy: Przejdźmy na stronę, ponieważ chcę panu powiedzieć coś ważnego. 2. za potrzebą, by się załatwić: Niech się pan (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata krzyżówka.
Co to jest Niech (Kogoś, Coś) Dunder Świśnie [(Jasny) Piorun:
Jak lepiej stosowane wtedy, gdy coś się nie powiedzie: Niech dunder świśnie takich fachowców jak oni! 2. rodzaj przekleństwa skierowany do kogoś, kto jest powodem irytacji, złości: Znowu ten sklep jest (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata co to jest.
Słownik (Ktoś, Coś) Nie Z Tej Ziemi:
Kiedy ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl światło i dźwięk z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata słownik.
Czym jest Niech (Kogoś, Coś) Diabli (Wezmą [Porwą]) (Pot.):
Od czego zależy stosowane w stanie silnej irytacji, zdenerwowania: O rany! Złapaliśmy gumę, niech to diabli wezmą! 2. rodzaj przekleństwa wobec kogoś: niech zginie, niech mu się stanie coś złego: Niech diabli wezmą (ktoś, coś) (jest) nie z tego świata czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś, coś) (jest) nie z tego znaczenie w Znaczenie zwrotu N .