GŁOWĄ KRĘCIĆ co to jest
Definicja KRĘCIĆ GŁOWĄ. Słownik 1. ruchem głowy wyrażać jakąś postawę albo uczucia, na przykład.

Czy przydatne?

Definicja kręcić głową

Co to jest KRĘCIĆ GŁOWĄ: 1. ruchem głowy wyrażać jakąś postawę albo uczucia, na przykład niezadowolenie, sprzeciw, dezaprobatę, niedowierzanie lub zdumienie, podziw: Ordynator trochę kręcił głową, lecz nareszcie mnie przyjął. 2. (pot.) głowić się nad czymś, próbować wymyślić rozwiązanie jakiegoś problemu: Musiał się nieźle nakręcić głową, tak aby do końca tygodnia oddać plan praktyk

Co to jest Kto To Widział [Słyszał]:
Porównanie słowo oburzenia, dezaprobaty wobec czegoś: Kto to widział, tak aby do kościoła chodzić w tak nieprzyzwoicie krótkiej spódniczce! - starsza pani nie kryła oburzenia kręcić głową co to jest.
Definicja Kość Niezgody:
Dlaczego powód konfliktu: Pomysł zaproszenia popularnego komika na występ w naszym kabarecie stał się kością niezgody w zespole, z racji na różnice zdań co do gatunku sztuki, uprawianej poprzez tego artystę kręcić głową definicja.
Co znaczy Koniec Świata:
Jak lepiej miejsce, bliżej nieokreślone: Biegun północny to prawdziwy koniec świata dla zwykłego podróżnika. 2. okrzyk wyrażający zdumienie, zaskoczenie: Nie spodziewaliśmy się, iż Dagmara zdobędzie tytuł Miss kręcić głową co znaczy.
Słownik Kaszka Z Mlekiem:
Kiedy coś bardzo prostego, łatwego albo banalnego: Magda bardzo dobrze zna język angielski. Dla niej przetłumaczenie tego tekstu to kaszka z mlekiem kręcić głową słownik.
Znaczenie Krew Ścina Się [Krzepnie, Zastyga] (Komuś) W Żyłac:
Od czego zależy ktoś zamiera z przerażenia, kogoś ogarnia groza, lęk: Gdy weszłam do mieszkania i zobaczyłam, iż mama nieprzytomna leży na podłodze, krew ścięła mi się w żyłach kręcić głową znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest kręcić głową znaczenie w Znaczenie zwrotu K .