JĘZYK KOMUŚ PLĄCZE co to jest
Definicja JĘZYK SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZE. Słownik ktoś mówi niewyraźnie, bełkotliwie, myląc się przy tym.

Czy przydatne?

Definicja język się (komuś) plącze

Co to jest JĘZYK SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZE: ktoś mówi niewyraźnie, bełkotliwie, myląc się przy tym: Język plątał mi się ze zdenerwowania, gdy próbowałam opowiedzieć mamie o kradzieży pieniędzy w autobusie

Co znaczy Jak Zbity Pies:
Porównanie bardzo źle, podle: Aczkolwiek od zgonu jego przyjaciela minęły już dwa miesiące, Daniel ciągle czuje się jak zbity pies język się (komuś) plącze co znaczy.
Krzyżówka Jak Nie Było [Nie Ma], Tak Nie Ma (Kogoś, Czegoś):
Dlaczego o przedłużającej się nieobecności, długim braku kogoś albo czegoś: Zaniepokojona Stefania coraz częściej spoglądała na zegarek. Już dawno minęła północ, a Teresy jak nie było, tak nie ma język się (komuś) plącze krzyżówka.
Co to jest (Coś) Jest Nie Do Pomyślenia:
Jak lepiej coś jest niemożliwe, nieprawdopodobne albo oburzające: Tj. nie do pomyślenia, tak aby garstka bandytów terroryzowała całe miasto! Czy faktycznie nikt nie może sobie z nimi poradzić język się (komuś) plącze co to jest.
Słownik Jak Nigdy:
Kiedy bardziej niż kiedykolwiek: Nie udały nam się tegoroczne wakacje nad morzem. Ludzi wiele jak zazwyczaj, a pogoda wstrętna jak nigdy język się (komuś) plącze słownik.
Czym jest Jasna Sprawa:
Od czego zależy kwestia, biznes nie budzący jakichkolwiek zastrzeżenia, coś oczywistego: Jasna kwestia, iż skoro dziecko ma problemy, rodzice powinni zrobić wszystko, tak aby mu pomóc język się (komuś) plącze czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest język się (komuś) plącze znaczenie w Znaczenie zwrotu J .