JĘZYK KOMUŚ PLĄCZE co to jest
Definicja JĘZYK SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZE. Słownik ktoś mówi niewyraźnie, bełkotliwie, myląc się przy tym.

Czy przydatne?

Definicja język się (komuś) plącze

Co to jest JĘZYK SIĘ (KOMUŚ) PLĄCZE: ktoś mówi niewyraźnie, bełkotliwie, myląc się przy tym: Język plątał mi się ze zdenerwowania, gdy próbowałam opowiedzieć mamie o kradzieży pieniędzy w autobusie

Jak Oparzony:
bardzo gwałtownie, prędko, raptownie: Tej nocy Henryk obudził się i jak oparzony wyskoczył z łóżka. Śniło mu się, iż tonie język się (komuś) plącze co to jest.
(Coś) Jest Po (Czyjejś) Stronie:
ktoś ma na przykład rację, słuszność, przewagę: Elżbieta nie zamierzała ustąpić, bo wiedziała, iż racja jest po jej stronie. Bogdan szanował ją za to język się (komuś) plącze definicja.
Jaja Sobie Robić (Z Kogoś, Czegoś) (Pot.):
kpić sobie z kogoś albo czegoś, żartować: Co ty, stary, jaja sobie ze mnie robisz?! Chcesz mi wcisnąć ten szmelc za takie kapitał język się (komuś) plącze co znaczy.
Jak Meteor:
nagle, na krótko: Faktycznie musisz już iść? Posiedź jeszcze trochę - napijemy się, pogadamy. Wpadasz zawsze jak meteor i po chwili znikasz język się (komuś) plącze słownik.
Jak Amen W Pacierzu:
z pewnością, bez wątpienia: Irek to solidny gość. Skoro się z nami umówił, to przyjdzie, jak amen w pacierzu język się (komuś) plącze znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest język się (komuś) plącze znaczenie w Znaczenie zwrotu J .