JEŚĆ [ZAJADAĆ WCINAĆ] KOMUŚ co to jest
Definicja JEŚĆ [ZAJADAĆ, WCINAĆ] AŻ SIĘ (KOMUŚ) USZY TRZĘSĄ. Słownik jeść z ogromnym apetytem.

Czy przydatne?

Definicja jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą

Co to jest JEŚĆ [ZAJADAĆ, WCINAĆ] AŻ SIĘ (KOMUŚ) USZY TRZĘSĄ: jeść z ogromnym apetytem, łapczywie: Trzeba przyznać, iż Jurek jest wdzięcznym stołownikiem - cokolwiek Joanna poda na stół, wcina, aż mu się uszy trzęsą

Co znaczy Języczek U Wagi:
Porównanie decyzyjny głos albo czynnik w jakiejś sprawie: Języczkiem u wagi w kwestii dymisji premiera okazała się afera łapówkarska, w którą zamieszani byli ludzie z jego najbliższego otoczenia jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą co znaczy.
Krzyżówka Jak Na Złość:
Dlaczego wyrażenie stosowane w wypadku, gdy coś odbywa się nie pomyśli mówiącego, w nieodpowiednim momencie; niestety: Tak bardzo chciałam zobaczyć w telewizji Pożegnanie z Afryką , a tu jak na złość brakło jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą krzyżówka.
Co to jest Jasna Sprawa:
Jak lepiej kwestia, biznes nie budzący jakichkolwiek zastrzeżenia, coś oczywistego: Jasna kwestia, iż skoro dziecko ma problemy, rodzice powinni zrobić wszystko, tak aby mu pomóc jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą co to jest.
Słownik Język Się (Komuś) Plącze:
Kiedy ktoś mówi niewyraźnie, bełkotliwie, myląc się przy tym: Język plątał mi się ze zdenerwowania, gdy próbowałam opowiedzieć mamie o kradzieży pieniędzy w autobusie jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą słownik.
Czym jest (Ktoś, Coś) Jakiego Świat Nie Widział:
Od czego zależy nadzwyczajnym, niespotykanym: Pokażemy teraz państwu mrożący krew w żyłach numer, jakiego świat nie widział. Osoby o słabych nerwach proszone są o zamknięcie oczu albo opuszczenie sali jeść [zajadać, wcinać] aż się (komuś) uszy trzęsą czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest jeść [zajadać, wcinać] aż się znaczenie w Znaczenie zwrotu J .