TOWAREM ŻYWYM HANDEL co to jest
Definicja HANDEL ŻYWYM TOWAREM. Słownik nielegalny handel ludźmi (w pierwszej kolejności kobietami.

Czy przydatne?

Definicja handel żywym towarem

Co to jest HANDEL ŻYWYM TOWAREM: nielegalny handel ludźmi (w pierwszej kolejności kobietami i dziećmi) w celu uprawiania poprzez nie prostytucji, ewentualnie transplantacji ich organów: Handel żywym wyrobem przybrał ostatnio nową formę: ubogie azjatyckie rodziny sprzedają swe dzieci na organy do transplantacji dla bogatych Europejczyków

Co znaczy Hołdować Czemuś:
Porównanie być zwolennikiem czegoś, na przykład mody, obyczajów: Zawsze hołdował dawnym obyczajom i nie tolerował poufałości nawet wobec rodziny handel żywym towarem co znaczy.
Krzyżówka Hodować Żmiję Na Własnej Piersi [Własnym Łonie]:
Dlaczego okazywać życzliwość, opiekować się kimś, kto okazał się potem niewdzięcznikiem: Traktowała Gosię jak swoją córkę, a teraz okazało się, iż hodowała żmiję na własnej piersi handel żywym towarem krzyżówka.
Co to jest Hiobowa Wieść:
Jak lepiej przerażająca informacja: Z terenów ogarniętych powodzą nadchodziły hiobowe wieści handel żywym towarem co to jest.
Słownik Hiena Cmentarna:
Kiedy złodziej okradający groby: Labirynty w grobach faraonów miały utrudnić hienom cmentarnym dotarcie do kosztowności handel żywym towarem słownik.
Czym jest Harować [Tyrać] Jak Wół [Osioł, Koń]:
Od czego zależy bardzo ciężko pracować: Poprzez ostatnie latał tyrał jak wół, tak aby zapewnić rodzinie godziwe warunki handel żywym towarem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest handel żywym towarem znaczenie w Znaczenie zwrotu H .