GRAĆ CZYICHŚ UCZUCIACH co to jest
Definicja GRAĆ NA (CZYICHŚ) UCZUCIACH. Słownik wykorzystywać czyjeś uczucia do osiągnięcia swoich.

Czy przydatne?

Definicja grać na (czyichś) uczuciach

Co to jest GRAĆ NA (CZYICHŚ) UCZUCIACH: wykorzystywać czyjeś uczucia do osiągnięcia swoich celów: Justyna była bezgranicznie zakochana w Piotrze, a on tylko grał na jej uczuciach

Głupi Jak But [Stołowa Noga]:
ktoś bardzo niemądry: Zawsze uważałam, iż Rysiek jest niemądry jak but, a dzisiejszy incydent to potwierdził grać na (czyichś) uczuciach co to jest.
Gadać Jak Najęty [Nakręcony]:
mówić wiele i błyskawicznie, trajkotać: Bronek był bardzo podekscytowany czekającym go spotkaniem i cały czas gadał jak najęty grać na (czyichś) uczuciach definicja.
Gadać Od Rzeczy [Trzy Po Trzy]:
wygadywać głupstwa, pleść bez sensu: Syn miał tak mocną gorączkę, iż zaczynał już gadać od rzeczy grać na (czyichś) uczuciach co znaczy.
Gapić Się Jak Wół [Cielę] Na Malowane Wrota:
wpatrywać się w coś ze zdumieniem albo z bezmyślnym zachwytem: Co tak się na mnie gapisz jak wół na malowane wrota! Lepiej bierz się do roboty grać na (czyichś) uczuciach słownik.
Grać Pierwsze Skrzypce:
być głównym, decydować o czymś, mieć rozstrzygający głos: Aczkolwiek Joasia wydawała się cicha jak myszka, to jednak ona grała w ich zespole pierwsze skrzypce grać na (czyichś) uczuciach znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest grać na (czyichś) uczuciach znaczenie w Znaczenie zwrotu G .