TŁUMACZYĆ GĘSTO co to jest
Definicja GĘSTO SIĘ TŁUMACZYĆ. Słownik usprawiedliwiać się z zakłopotaniem, gorliwie: Po spóźnionym.

Czy przydatne?

Definicja gęsto się tłumaczyć

Co to jest GĘSTO SIĘ TŁUMACZYĆ: usprawiedliwiać się z zakłopotaniem, gorliwie: Po spóźnionym powrocie do domu, Jan gęsto się tłumaczył żonie, co go zatrzymało w pracy

Gęsia Skórka:
której wygląd wymienił się chwilowo pod wpływem strachu albo zimna, i przypomina chropowatą skórę gęsią: Na samą myśl, iż znajduje się w miejscu, gdzie podobno straszy, otrzymał gęsiej skórki. 2 gęsto się tłumaczyć co to jest.
Głowa Do Góry:
zwrot, zawołanie mające podtrzymać kogoś na duchu, dodać komuś odwagi: Głowa do góry, synu! Świat się nie kończy na jednej Małgosi gęsto się tłumaczyć definicja.
Gapić Się [Patrzeć, Wpatrywać Się] Jak Sroka W Gna:
wpatrywać się w coś uporczywie, bezmyślnie: Joasia bardzo mu się podoba - to widać na pierwszy rzut oka: wpatruje się w nią jak sroka w kość gęsto się tłumaczyć co znaczy.
Gapić Się Jak Wół [Cielę] Na Malowane Wrota:
wpatrywać się w coś ze zdumieniem albo z bezmyślnym zachwytem: Co tak się na mnie gapisz jak wół na malowane wrota! Lepiej bierz się do roboty gęsto się tłumaczyć słownik.
Grać Do Kotleta:
żartobliwie albo złośliwie o graniu w restauracji, dla zarobku: Lipiec i sierpień spędzali nad morzem. Wieczorami grali do kotleta w knajpie o wdzięcznej nazwie Niezapominajka gęsto się tłumaczyć znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest gęsto się tłumaczyć znaczenie w Znaczenie zwrotu G .