FORTUNA [SZCZĘŚCIE LOS co to jest
Definicja FORTUNA [SZCZĘŚCIE, LOS] UŚMIECHA SIĘ (DO KOGOŚ). Słownik los komuś sprzyja, okoliczności.

Czy przydatne?

Definicja fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś)

Co to jest FORTUNA [SZCZĘŚCIE, LOS] UŚMIECHA SIĘ (DO KOGOŚ): los komuś sprzyja, okoliczności są dla kogoś sprzyjające: Tyle lat grał w totolotka i wreszcie fortuna uśmiechnęła się do niego

Fajka Pokoju:
znak pojednania, pogodzenia się: Po latach rodzinnych sporów zwaśnieni bracia postanowili wreszcie wypalić fajkę pokoju fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś) co to jest.
Fakt Faktem:
potwierdzenie jakiegoś stanu rzeczy o znaczeniu: stało się, tak jest, rzeczywiście: Fakt faktem, nie mogę sobie przypisać zbyt wielu zasług fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś) definicja.
Fałszywy Trop:
myląca wiadomość, która może wprowadzić w błąd kogoś, kto czegoś szuka: Wiadomości pozyskane w archiwum miejskim okazały się fałszywym tropem i nie ułatwiły poszukiwań zaginionego dzieła fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś) co znaczy.
Fikać [Wywijać] Koziołki [Kozły]:
1. wykonywać przewroty, koziołkować: Marek od dziecka lubił wywijać koziołki, gimnastyka zawsze była jego pasją. 2. przewracać się: Zahaczył o wystający korzeń i fiknął kozła, aż zadudniło fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś) słownik.
Film Się (Komuś) Urywa (Pot.):
ktoś traci świadomość na skutek nadużycia alkoholu i z powodu ma luki w pamięci po wytrzeźwieniu: Tak świętował zdanie egzaminu, iż aż video mu się urwał fortuna [szczęście, los] uśmiecha się (do kogoś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest fortuna [szczęście, los znaczenie w Znaczenie zwrotu F .