DOSTAĆ CZAPĘ co to jest
Definicja DOSTAĆ W CZAPĘ (POT.). Słownik 1. zostać zastrzelonym: Nie interesuj się lepiej ich.

Czy przydatne?

Definicja dostać w czapę (pot.)

Co to jest DOSTAĆ W CZAPĘ (POT.): 1. zostać zastrzelonym: Nie interesuj się lepiej ich ciemnymi sprawkami, ponieważ to ludzie pozbawieni skrupułów i możesz kiedyś otrzymać w czapę. 2. dostać cios, uderzenie w głowę: Wczoraj w bramie otrzymałem w czapę, a kiedy się ocknąłem, nie miałem portfela ani zegarka

Do Czego To Podobne:
oburzenie, sprzeciw wobec czegoś; kto to widział: Do czego to podobne - codziennie mieszkańcy Erewanu, stolicy Armenii, mogą wpatrywać się w górę Ararat, lecz nie mogą się tam udać, bo leży ona po dostać w czapę (pot.) co to jest.
Dać Sobie Głowę [Rękę] Uciąć:
mieć stuprocentową pewność, być pewnym bez zastrzeżeń: Zygmunt dałby sobie głowę uciąć, iż jeszcze wczoraj kapitał leżały w szufladzie dostać w czapę (pot.) definicja.
Dać (Komuś) Wolną Rękę:
dać komuś swobodę działania, nie krępować: Mama dała im wolną rękę, ponieważ wiedziała, iż i tak sobie poradzą dostać w czapę (pot.) co znaczy.
Do Końca Świata:
długi czas, nie wiadomo jak długo: Jeśli sam nie będziesz nadzorował robotników, będą budować ci ten dom do końca świata. 2. nigdy: Pozwól, iż ci pomogę, ponieważ w tym tempie do końca świata nie dostać w czapę (pot.) słownik.
Darmo Jeść (Czyjś) Chleb:
żyć na czyjś wydatek: Niepracujący, stojący w kolejce po zasiłek, regularnie mają wrażenie, iż mimo poszukiwania pracy, darmo jedzą czyjś chleb dostać w czapę (pot.) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest dostać w czapę (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu D .