PIORUNA PIORUNÓW co to jest
Definicja DO PIORUNA [DO STU PIORUNÓW]. Słownik zwrot wyrażający oburzenie, gniew, zdziwienie i tym.

Czy przydatne?

Definicja do pioruna [do stu piorunów]

Co to jest DO PIORUNA [DO STU PIORUNÓW]: zwrot wyrażający oburzenie, gniew, zdziwienie i tym podobne: Do stu piorunów! - zawołał kapitan. - Jeśli natychmiast nie zmienimy kursu, za parę godz. znajdziemy się w oku cyklonu!

Co znaczy Dziecko Ulicy:
Porównanie dziecko opuszczone, pozbawione opieki rodzicielskiej, zaniedbane: W wielu miastach Ameryki Łacińskiej tysiące dzieci ulicy stanowi prawdziwą plagę socjalną do pioruna [do stu piorunów] co znaczy.
Krzyżówka Dusza Uciekła (Komuś) W Pięty:
Dlaczego przestraszył się: Heniek uważał się zawsze za odważnego człowieka, ale na widok ogromnego niedźwiedzia, który wynurzył się z lasu i zmierzał w jego kierunku, dusza uciekła mu w pięty do pioruna [do stu piorunów] krzyżówka.
Co to jest Do Sądnego Dnia:
Jak lepiej długookresowo, w nieskończoność: Ten spór o miedzę toczyłby się pewnie do sądnego dnia, gdyby w całą sprawę nie wmieszał się miejscowy sołtys do pioruna [do stu piorunów] co to jest.
Słownik Dawać (Komuś) W Kość:
Kiedy zmusić kogoś do dużego wysiłku, dokuczać komuś, na przykład męczyć fizycznie albo psychicznie: Zobaczysz, na dzisiejszym treningu dadzą nam w kość do pioruna [do stu piorunów] słownik.
Czym jest Deszcz Pochwał [Obelg, Całusów]:
Od czego zależy Deszcz pochwał spadł na archeologów, którzy znaleźli średniowieczne okulary, arabską ceramikę, notatki kupca i instrumenty muzyczne dowodzące, iż Elbląg już w XIII wieku stanowił jeden z głownych do pioruna [do stu piorunów] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest do pioruna [do stu piorunów znaczenie w Znaczenie zwrotu D .