DAWAĆ KOMUŚ DUPĘ WULG co to jest
Definicja DAWAĆ (KOMUŚ) W DUPĘ (WULG.). Słownik 1. zbić kogoś: Dałem synowi parę razy w dupę i.

Czy przydatne?

Definicja dawać (komuś) w dupę (wulg.)

Co to jest DAWAĆ (KOMUŚ) W DUPĘ (WULG.): 1. zbić kogoś: Dałem synowi parę razy w dupę i zakończyły się problemy w szkole. 2. męczyć kogoś fizycznie albo psychicznie, dokuczać komuś: Starsi żołnierze dawali w dupę poborowym

Co znaczy Dawać Posłuch (Komuś Czemuś):
Porównanie wierzyć czemuś chętnie: Mieszkańcy zagrożonych powodzą terenów dali posłuch niesprawdzonym wiadomościom i zaczęli masowo opuszczać swe domostwa dawać (komuś) w dupę (wulg.) co znaczy.
Krzyżówka Dwa Słowa:
Dlaczego krótka, zwięzła wypowiedź: Jeżeli kraj pozwolą, zanim wejdziemy do środka i zaczniemy zwiedzać następne pomieszczenia, powiem dwa słowa na temat historii zamku i losów jego właścicieli dawać (komuś) w dupę (wulg.) krzyżówka.
Co to jest Dużo Przejść:
Jak lepiej mieć za sobą ciężkie życiowe doświadczenia: Już na pierwszy rzut oka widać, iż ten pies wiele przeszedł, jest nieufny i wylękniony. Potrzebuje teraz wiele serca i troskliwej opieki dawać (komuś) w dupę (wulg.) co to jest.
Słownik Działać [Walczyć] Na Dwa Fronty:
Kiedy działać równocześnie na dwóch albo na wielu polach: Ustatkuj się wreszcie, ty nieprawidłowy bigamisto - przestań działać na dwa fronty dawać (komuś) w dupę (wulg.) słownik.
Czym jest Dawać Upust [Ujście] (Czemuś):
Od czego zależy uzewnętrzniać, wyrażać tłumione w sobie emocje albo uczucia: Mam żal do siebie, iż w rozmowie z Wiolą dałem upust żalowi dawać (komuś) w dupę (wulg.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest dawać (komuś) w dupę (wulg znaczenie w Znaczenie zwrotu D .