CZUĆ PEWNY GRUNT NOGAMI co to jest
Definicja CZUĆ (PEWNY) GRUNT POD NOGAMI. Słownik czuć się pewnie w jakiejś sytuacji, mieć mocne.

Czy przydatne?

Definicja czuć (pewny) grunt pod nogami

Co to jest CZUĆ (PEWNY) GRUNT POD NOGAMI: czuć się pewnie w jakiejś sytuacji, mieć mocne oparcie: Kamil po zakwalifikowaniu do pierwszego etapu olimpiady matematycznej, poczuł pewny grunt pod nogami. Wiedział, iż zajmuje miejsce w czołówce

Czuć Się Niewyraźnie:
niedobrze: Czuję się dzisiaj niewyraźnie. Mam za sobą długie godziny pracy w bibliotece i nieprzespaną noc. 2. czuć się niepewnie: Chyba nie pójdę na ten egzamin. Czuję się niewyraźnie i pewnie go czuć (pewny) grunt pod nogami co to jest.
Cicha Woda:
ktoś tylko z pozoru spokojny, nieśmiały, potulny: Agnieszka to taka cicha woda. Nie chodzi z nami do pubu, na imprezy, a przecież ostatnio widziałam ją szalejącą na dyskotece czuć (pewny) grunt pod nogami definicja.
Ciężka Artyleria (Pot.):
ustalenie człowieka lub ludzi ociężałych, niemrawych, wolno myślących: Przepraszam, lecz to zadanie wytłumaczę Ci potem. Z ciebie to ciężka artyleria, a ja teraz nie mam czasu czuć (pewny) grunt pod nogami co znaczy.
Czerwona Księga:
roślin i zwierząt zagrożonych wyginięciem: Jeśli ekolodzy i miłośnicy zwierząt nie zainteresują się losem wilków i jeleni w naszych parkach narodowych, wkrótce te piękne zwierzęta mogą zostać wpisane czuć (pewny) grunt pod nogami słownik.
Chory Z Urojenia:
człowiek, któremu się wydaje, iż jest na coś chory: Zbyszek bez końca żali się na ból głowy, brzucha, to znów nerek. Doktor twierdzi, iż nic mu nie dolega. Jest zwyczajnie chory z urojenia czuć (pewny) grunt pod nogami znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest czuć (pewny) grunt pod nogami znaczenie w Znaczenie zwrotu C .