SWOJE ROBI co to jest
Definicja (COŚ) ROBI SWOJE. Słownik coś wywołuje określony skutek, oddziaływuje na konkretne.

Czy przydatne?

Definicja (coś) robi swoje

Co to jest (COŚ) ROBI SWOJE: coś wywołuje określony skutek, oddziaływuje na konkretne kwestie: Jednak długie lata kryzysu zrobiły własne

Co znaczy Ruszać Z Kopyta:
Porównanie ruszać błyskawicznie naprzód: Gdy zapaliło się zielone światło, auto ruszył z kopyta i chwilę później zniknął za rogiem. 2. od razu, błyskawicznie i zdecydowanie: Zaraz po urlopie ruszył z kopyta z (coś) robi swoje co znaczy.
Krzyżówka Rzeź Niewiniątek:
Dlaczego ostra selekcja, pogrom: Na ostatnich zajęciach odbyła się istna rzeź niewiniątek, prawie wszyscy dostali pały (coś) robi swoje krzyżówka.
Co to jest Robić Z (Kogoś) Balona (Pot.):
Jak lepiej nabierać kogoś, wystawiać na pośmiewisko: Nie rób ze mnie balona! Ten sklep jest już dawno zlikwidowany (coś) robi swoje co to jest.
Słownik Rozwiązać (Komuś) Ręce:
Kiedy usunąć przeszkody albo ograniczenia, które utrudniają komuś swobodne działanie: Składając rezygnację, rozwiązał mi ręce. Mogę teraz przeprowadzić reorganizację (coś) robi swoje słownik.
Czym jest Robić (Z Kogoś) Durnia [Idiotę, Frajera] (Pot.):
Od czego zależy ośmieszać kogoś, stawiać go w głupiej sytuacji, oszukiwać: Od lat robi z męża durnia, romansując z kim się da (coś) robi swoje czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest coś) robi swoje znaczenie w Znaczenie zwrotu R .