MIEŚCI KOMUŚ GŁOWIE PALE co to jest
Definicja (COŚ) NIE MIEŚCI SIĘ (KOMUŚ) W GŁOWIE [W PALE, WE. Słownik coś jest tak niepojęte, iż.

Czy przydatne?

Definicja (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we

Co to jest (COŚ) NIE MIEŚCI SIĘ (KOMUŚ) W GŁOWIE [W PALE, WE: coś jest tak niepojęte, iż trudno w to uwierzyć: Jak ten urzędnik mógł zażądać takiej łapówki? Taka pazerność nie mieści się w głowie

Co znaczy Nic Podobnego:
Porównanie zwrot stosowany wtedy, gdy chce się zdecydowanie zaprotestować, wyrazić sprzeciw wobec tezy rozmówcy: Ależ, jak pani może mówić, iż to ja zabrałem te papiery. Nic podobnego (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we co znaczy.
Krzyżówka Nie Mieć Rozumu W Głowie [We Łbie]:
Dlaczego być bezmyślnym, postępować nielogicznie: On chyba nie ma rozumu w głowie, jeżeli decyduje się na taki koszt, nie mając pewności, czy urządzenie jest sprawne (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we krzyżówka.
Co to jest Na Krzywy Ryj (Pot.):
Jak lepiej bez zaproszenia, bez ponoszenia jakichkolwiek wydatków: Nie chwal mu się, iż idziesz do mnie na imprezę, ponieważ on znowu będzie chciał się załapać na krzywy ryj (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we co to jest.
Słownik Nadstawić Ucha [Uszu]:
Kiedy przysłuchiwać się czemuś z uwagą próbować zdobyć jakieś wiadomości: Próbowałam nadstawić ucha, lecz i tak nie dowiedziałam się nic o sprawie redukcji etatów (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we słownik.
Czym jest Nogi (Komuś) Odmawiają Posłuszeństwa:
Od czego zależy ktoś jest bardzo zmęczony, z trudem utrzymuje się na nogach: Po dziesięciu kilometrach forsownego marszu nogi odmówiły mu posłuszeństwa (coś) nie mieści się (komuś) w głowie [w pale, we czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest coś) nie mieści się (komuś znaczenie w Znaczenie zwrotu N .