LEŻY KOMUŚ SERCU co to jest
Definicja (COŚ) LEŻY (KOMUŚ) NA SERCU. Słownik coś jest obiektem czyjejś troski, zaniepokojenia czy.

Czy przydatne?

Definicja (coś) leży (komuś) na sercu

Co to jest (COŚ) LEŻY (KOMUŚ) NA SERCU: coś jest obiektem czyjejś troski, zaniepokojenia czy zainteresowania: Jej przyszłość leży mi mocno na sercu

Co znaczy Łut Szczęścia:
Porównanie przypadkowe zjawisko, od którego zależy sukces na egzaminie, w grach losowych, w biznesach, odrobina szczęścia będąca koniecznym warunkiem powodzenia: Zamiast się solidnie wziąć do edukacji, liczysz (coś) leży (komuś) na sercu co znaczy.
Krzyżówka Łapać Pana Boga Za Nogi:
Dlaczego odbierać coś jako niezwykły dar losu, nadzwyczajną okazję: Kiedy otrzymała tę pracę, myślała, iż złapała Pana Boga za nogi (coś) leży (komuś) na sercu krzyżówka.
Co to jest Łyknąć Świeżego Powietrza (Pot.):
Jak lepiej przewietrzyć się, odpocząć na świeżym powietrzu: Jedźmy na parę dni w góry, aby łyknąć świeżego powietrza (coś) leży (komuś) na sercu co to jest.
Słownik Lekką Ręką:
Kiedy hojnie, bez zastanowienia, rozrzutnie (wydawać kapitał): Lekką ręką wyłożył tyle pieniędzy na nowy auto dla niej (coś) leży (komuś) na sercu słownik.
Czym jest Licho Nadało [Przyniosło] (Kogoś):
Od czego zależy ktoś przyszedł nieproszony, w nieodpowiednim momencie, sprawia kłopot: Siedzieliśmy sobie przy ognisku, aż tu licho przyniosło nieproszonych gości (coś) leży (komuś) na sercu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest coś) leży (komuś) na sercu znaczenie w Znaczenie zwrotu L .