ASEAN ASSOCIATION SOUTH EAST co to jest
Definicja ASEAN - Association of South East Asian Nations oznacza: Polityczno-gospodarcze.

Czy przydatne?

Co to jest ASEAN - Association of South East Asian Nations

Definicja ASEAN - Association of South East Asian Nations: Polityczno-gospodarcze stowarzyszenie państw południowo-wschodniego Pacyfiku, którego celem jest wspieranie rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego na terytorium i promocja pokoju i stabilności przez poszanowanie sprawiedliwości i prawa w relacjach pomiędzy krajami regionu. W skład ASEAN wchodzą: Filipiny, Indonezja, Malezja, Singapur, Tajlandia, Brunei, Wietnam, Laos, Birma, Kambodża
AKCJE:
instrumentem finansowym, który daje prawo do własności części przedsiębiorstwa, nazywanego firmą akcyjną. Posiadacz akcji danej spółki jest właścicielem tej spółki w takiej części, jak spory jest asean - association of south east asian nations co to jest.
Akcje Uprzywilejowane:
ich posiadaczom wyjątkowe prawa w relacji do posiadaczy akcji zwyczajnych. Prawa te mogą dotyczyć na przykład pierwszeństwa w zakupie nowych emisji akcji, priorytetu w realizacji roszczeń asean - association of south east asian nations definicja.
Analiza Finansowa:
Zespół metod umożliwiających postawienie diagnoz gospodarczych w jednostkach organizacyjnych asean - association of south east asian nations co znaczy.
AAA:
umiejętności kredytowej przedsiębiorstwa albo państwie, przyznawana poprzez niezależne agencje ratingowe. AAA znaczy wysoką umiejętność kredytową, co jest równoważne z niewielkim prawdopodobieństwem asean - association of south east asian nations słownik.
Automatyczny Stabilizator:
który minimalizuje podatność Produktu Narodowego Brutto na wstrząsy gospodarcze (na przykład wywołane gwałtownym wzrostem cen ropy naftowej). Do tego rodzaju systemów należą między innymi dochodowy asean - association of south east asian nations znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ASEAN - Association of South znaczenie w Słownik A .