ODRA co to jest
Co to znaczy ODRA (morbilli)? Słownik jest tak zwana dolegliwość wieku dziecięcego, dziecięca.

Czy przydatne?

Definicja Odra

Co to znaczy ODRA (MORBILLI): Na tę zakaźną chorobę zapada prawie wszystkie dziecko. To jest tak zwana dolegliwość wieku dziecięcego, dziecięca. Przechodzona w późniejszym (dorosłym) wieku może powodować powikłania. W 9-11 dni po zakażeniu występuje moment nieżytowy, a więc zwiastunów, który rozpoczyna się katarem nosa i gardła. Nieco potem występują symptomy zapalenia spojówek i ostry kaszel. Dopiero w 11-15 dni po zakażeniu pojawia się charakterystyczna dla dolegliwości wysypka
Co to jest Ostrygi:
Porównanie To kwintesencja afrodyzjaka. Koneserzy jadają je na surowo we własnym sosie z dodatkiem soku cytryny, na talerzu obłożonym kruszonym lodem. Zobacz: MIĘCZAKI odra co to jest.
Definicja Ostryż:
Dlaczego odmian ostryżu. Kłącza rośliny zawierają do 5% mieszaniny żółtych barwników zwanych kurkuminoidami, pośród nich kurkuminę i dwudesmetoksykurkuminę, ponadto od 5 do 10% (w zależności od odmiany odra definicja.
Co znaczy Opady Promieniotwórcze:
Jak lepiej deszcze i śniegi wykazujące powiększoną aktywność promieniowania w relacji do poziomu normalnego. Szczególnie silnie opady promieniotwórcze (radioaktywne) pojawiają się w momencie dokonywania odra co znaczy.
Słownik Oregano:
Kiedy macierzyca, macierduszka, dziki majeranek, macierzanka wysoka.Miododajna bylina z rodz. wargowych, występująca w Europie, Azji Mniejszej i na Syberii, zawleczono ją również do Ameryki Północnej. W odra słownik.
Znaczenie Odpady Radioaktywne:
Od czego zależy promieniotwórcze, materiały radioaktywne (promieniotwórcze) powstające w trakcie przerobu (produkcji) paliwa jądrowego, rozdzielenia izotopów promieniotwórczych i ich stosowania. Znaczna część odra znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Odra znaczenie w Słownik O .