NOSA NIEŻYT co to jest
Co to znaczy NIEŻYT NOSA? Słownik Zobacz: KATAR NIEJEDNO MA IMIĘ w dziale Dolegliwości I.

Czy przydatne?

Definicja Nieżyt nosa

Co to znaczy NIEŻYT NOSA: Zobacz: KATAR NIEJEDNO MA IMIĘ w dziale Dolegliwości I DIAGNOSTYKA
Nadciśnienie:
nadciśnieniowa (morbus hypertonicus), dawna nazwa: nadciśnienie tętnicze samorodne (hypertensio arterialis essentialis), jest wywołana uogólnionym skurczem tętniczek, początkowo tylko natury nieżyt nosa co to jest.
Nikotyna:
pirydynowy, bezbarwna ciecz błyskawicznie ciemniejąca na powietrzu o zapachu tytoniu, rozpuszczalna w wodzie. Naturalna nikotyna jest lewoskrętna. Występuje w liściach i korzeniach roślin tytoniowych nieżyt nosa definicja.
Nikiel:
chemiczny, w układzie okresowym położony w ekipie VIII, w triadzie żelazowców. W średniowieczu arsenek niklu NiAs był niepożądaną domieszką rudy miedzi, po niemiecku nazywaną pogardliwie Kupfer nieżyt nosa co znaczy.
Nadczynność Tarczycy:
młodzieńczą nadczynnością tarczycy, charakteryzująca się przyspieszeniem mechanizmów metabolicznych we wszystkich tkankach, co jest rezultatem nadprodukcji hormonów tarczycy, występującej przeważnie nieżyt nosa słownik.
Noradrenalina:
produkowanych w części rdzeniowej nadnerczy i na synapsach nerwów współczulnych, pośredniczący w przewodzeniu impulsów z jednego neuronu na drugi. Działanie fizjologiczne noradrenaliny jest podobne nieżyt nosa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Nieżyt nosa znaczenie w Słownik N .