TEORIA FIŁATOWA co to jest
Co to znaczy TEORIA FIŁATOWA? Słownik umieszczony w uwarunkowaniach krytycznych, wymienia własną.

Czy przydatne?

Definicja Fiłatowa teoria

Co to znaczy TEORIA FIŁATOWA: Wg teorii Fiłatowa organizm (również zwierzęcy), umieszczony w uwarunkowaniach krytycznych, wymienia własną strukturę biochemiczną, wskutek czego tworzy biogeny dostarczające mu nowych właściwości.
Do podobnego wniosku doszedł Andrzej Klimuszko, który twierdził, iż "zioło nie może być uprawiane przemysłowo, ale musi mieć bardzo złe warunki, tak aby było dobre, skuteczne. Dlatego te narastające w lesie, na skałach, na pustyni są najcenniejsze. W piasku, w złych uwarunkowaniach roślina musi się przebić, przetrwać, przeżyć i w ten sposób gromadzi ogromny potencjał biologiczny. Stąd, np., wartość kaktusa. Podobnie jest z człowiekiem - im ma trudniejsze warunki, więcej stresów, cierpień, trudności w życiu, nabiera większych sił, ma w sobie większą energię biologiczną."
Co znaczy Ferm:
Porównanie radioaktywny. Aktynowiec z III ekipy układu okresowego. Ferm jest pierwiastkiem transuranowym o liczbie atomowej 100 i masie atomowej [235]. Otrzymuje się go sztucznie w reaktorze jądrowym (na fiłatowa teoria co znaczy.
Krzyżówka Fosfaty:
Dlaczego sztucznych nawozów fosforowych, zawierających przyswajalny poprzez rośliny fosfor. Do głownych nawozów fosforowych należą: superfosfat, precypitat, supertomasyna i tomasyna.Superfosfat jest fiłatowa teoria krzyżówka.
Co to jest Fosfor:
Jak lepiej chemiczny w układzie okresowym położony w ekipie V, należący do ekipy głównej azotowców. Otrzymany w XII w. poprzez arabskich alchemików. W Europie alchemik H. Brandt w 1699r. dostał fosfor biały fiłatowa teoria co to jest.
Słownik Flora Andów I Amazonii:
Kiedy bogata roślinność, obfitująca w niezliczoną liczba tak zwany cudownych roślin, których właściwości lecznicze są znane od wieków, a aktualnie potwierdzane poprzez naukę. Andy i tajemnicza dżungla nad fiłatowa teoria słownik.
Czym jest Fotosynteza:
Od czego zależy życia mechanizm biologiczny opierający na wbudowywaniu CO2 atmosferycznego do związków organicznych, a przeprowadzany poprzez organizmy fotosyntetyzujące, a więc rośliny zielone i nie wszystkie fiłatowa teoria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Fiłatowa teoria znaczenie w Słownik F .