SPRAY NASAL AFRIN co to jest
Co to znaczy AFRIN NASAL SPRAY - (Oxymetazoline hydrochloride), lek w postaci aerozolu firmy.

Czy przydatne?

Definicja Afrin Nasal Spray

Co to znaczy AFRIN NASAL SPRAY - (OXYMETAZOLINE HYDROCHLORIDE), LEK W POSTACI AEROZOLU FIRMY SCHERING-PLOUGH/ESSEX CHEMIE: Skład: 20 ml zawiera 10 mg chlorowodorku oksymetazoliny.
Działanie: Podany miejscowo na błonę śluzową skutkuje skurcz naczyń włosowatych, co minimalizuje obrzęk i przekrwienie. Podany do nosa minimalizuje obrzęk i wydzielinę błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej, ułatwia oddychanie poprzez nos w trakcie kataru. Działa błyskawicznie i długotrwale.
Wskazania: Ostry albo przewlekły nieżyt nosa pochodzenia wirusowego albo uczuleniowego, zapalenie zatok.
Dawkowanie: Co 12 godz. jedno do dwóch wtryśnięć do każdego przewodu nosowego.
Uwaga: Nie użytkować u dzieci do szóstego roku życia
Asmachilca:
Przedstawiciel flory Andów i Amazonii, efektywna w przeziębieniach i infekcjach dróg oddechowych afrin nasal spray co to jest.
Aktyn:
radioaktywny z III ekipy aktynowców. Powstaje w rezultacie rozpadu promieniotwórczego z izotopu uranu 235U, sam ulega następnym przemianom promieniotwórczym tworząc niepromieniotwórczy izotop ołowiu afrin nasal spray definicja.
Albuminy:
globuliny, to są białka łatwe (proteiny), występujące w świecie zwierzęcym i roślinnym, na przykład w mleku, białku jaja kurzego, surowicy krwi. Albuminy są rozpuszczalne w wodzie, trudno wysalają afrin nasal spray co znaczy.
Aldehyd Benzoesowy:
C6H5CHO, najprostszy aldehyd aromatyczny. Ciecz o temp. topnienia: - 26° Celsjusza i temp. wrzenia: 178° Celsjusza. Słabo rozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu, eterze i chloroformie afrin nasal spray słownik.
Astemizol:
01 gSkład: tabletka zawiera 0,01 g astemizolu.Działanie: Lek przeciwhistaminowy nowej generacji, wybiórczy antagonista receptorów histaminowych H1. Nie wykazuje działania ośrodkowego, uspokajającego afrin nasal spray znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Afrin Nasal Spray znaczenie w Słownik A .