NIEZBORNOŚĆ co to jest
Co to znaczy Niezborność definicja. Czym jest z szerokim rozstawieniem nóg na boki. Ruchy zostają.

Czy przydatne?

Definicja Niezborność

Co to jest NIEZBORNOŚĆ: przejawia się upośledzeniem chodu, który staje się niepewny z szerokim rozstawieniem nóg na boki. Ruchy zostają pozbawione właściwej miary. Przy próbie trafienia palcem do nosa ręka nie trafia do celu. Pojawia się drżenie ręki. Może także wystąpić drżenie całego ciała, Zaburzenie jest wyrazem uszkodzenia móżdżku

Neurochirurgia:
zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem operacyjnym schorzeń układu nerwowego. Zabiegi neurochirurgiczne dotyczą nowotworów mózgu i rdzenia kręgowego, skutków ura­zów, wad rozwojowych czaszki niezborność co to jest.
Niepamięć:
niepamięcią może być objęty różnie długi moment, od kilku min. do kilku miesięcy. Zmiany takie występują w schorzeniach połączonych z zaburzeniami świadomości, na przykład po urazach mózgu, w niezborność definicja.
Nałogi:
silnie utrwalone nawyki, zwykle szkodliwe ? alkoholizm, narkomania, nikotynizm. Im dłuższy jest czas trwania nałogu, tym trudniejszy jest mechanizm jego likwidacji niezborność co znaczy.
Napady Lęku:
nagła reakcja psychiczna i fizyczna spowodowana nieznaną sytuacją, manifestuje się próbą ucieczki, zaczerwienieniem twarzy, poceniem się, niekiedy mimowolnym oddaniem moczu niezborność słownik.
Nadpobudliwość Psychoruchowa:
który składają się: nadmierna ruchliwość, wzmożona wrażliwość emocjonalna, impulsywność i zmienność działań i zainteresowań wynikających z trudności skupienia uwagi. Zaburzenia sfery ruchowej niezborność znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Niezborność znaczenie w Słownik N .