NADŻERKA co to jest
Co to znaczy Nadżerka definicja. Czym jest śluzowej, wywołany przeważnie urazem mechanicznym.

Czy przydatne?

Definicja Nadżerka

Co to jest NADŻERKA: (z łaciny erosio) to ubytek naskórka albo nabłonka błony śluzowej, wywołany przeważnie urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi, bądź procesem chorobowym (na przykład drożdżyca, rak szyjki macicy). Regularnie jest zejściem innego wykwitu, na przykład pęcherzyka, pęcherza albo krosty.

źródło:http://www.wikipedia.org
Co znaczy Niedojrzałość Szkolna:
Porównanie poprzez dziecko mające rozpocząć naukę w szkole takiego poziomu rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego, jaki jest konieczny do sprostania wymaganiom stawianym poprzez szkołę nadżerka co znaczy.
Krzyżówka Noradrenalina:
Dlaczego amin katecholowych, pochodna tyrozyny. Powstaje w komórkach chromochłonnych rdzenia nadnerczy i w zakończeniach oozazwojowych włókien nerwowych układu współczulnego. W układzie nerwowym, przez nadżerka krzyżówka.
Co to jest Nerczyca:
Jak lepiej może występować jako: a) pierwotna, charakteryzująca się przeważnie tak zwany minimalnymi zmianami w strukturach kłębuszków nerkowych, lecz również in. postaciami zmian w strukturze nerek. Powód nadżerka co to jest.
Słownik Neurotoksyczność:
Kiedy uszkodzenie układu nerwowego. Symptomy niepożądanego działania leków na układ nerwowy można podzielić na 3 ekipy: 1. Zmiany czynnościowe: symptomy psychiczne (zmiany nastroju, pobudzenie, bezsenność nadżerka słownik.
Czym jest Nałogi:
Od czego zależy silnie utrwalone nawyki, zwykle szkodliwe ? alkoholizm, narkomania, nikotynizm. Im dłuższy jest czas trwania nałogu, tym trudniejszy jest mechanizm jego likwidacji nadżerka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Nadżerka znaczenie w Słownik N .