MACICZNE PRZYDATKI co to jest
Anatomia Przydatki maciczne definicja. Definicja Przydatkami macicznymi ustala się jajniki.

Czy przydatne?

Definicja Przydatki maciczne

Co to znaczy PRZYDATKI MACICZNE: Przydatkami macicznymi ustala się jajniki, jajowody i więzadła macicy. <<< Powrót

Ciało Szkliste:
wypełnia centralną część oka między soczewką a siatkówką i stanowi 2/3 objętości gałki ocznej. To jest przezroczysta, galaretowata substancja w 99% skłądająca się z wody, pozbawiona nerwów i naczyń przydatki maciczne co to jest.
Tęczówka:
powierzchni jest nierówna, posiada liczne promieniste zagłębienia (krypty) i okrężne bruzdy. W zależności od ilości barwnika tęczówka może mieć kolor szary, jasnoniebieski, zielonkawy albo brązowy. W przydatki maciczne definicja.
Allel:
Allel jest jedną z alternatywnych form genu występującą w tym samym miejscu genowym (locus) homologicznych chromosomów. Gdy allele są identyczne - osobnik jest homozygotą, gdy różne - heterozygotą przydatki maciczne co znaczy.
Badanie Słuchu (Badanie Audiologiczne):
być badaniem subiektywnym albo obiektywnym. Badanie subiektywne bazuje na potwierdzeniu poprzez pacjenta słyszenia poszczególnych dźwięków podawanych poprzez badającego. Badanie obiektywne bazuje na przydatki maciczne słownik.
Refrakcja:
porównać do aparatu fotograficznego, gdzie obiektywem jest układ łamiący (optyczny) oka, a błoną, na której powstają obrazy, jest siatkówka. Umiejętność i siła (ustalana w dioptriach) załamywania przydatki maciczne znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: